Blog Başlık

 • Ağustos 03, 2023

  Günümüzde sık sık karşımıza çıkan "Porland tabak" kavramı, hem estetik açıdan göz dolduran hem de kaliteye önem verenlerin tercih ettiği bir üründür. Peki, Porland tabak nedir? Bu içerikte Porland tabakların özellikleri, kullanım alanları ve avantajlarına dair detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

  Porland tabak
 • Ağustos 03, 2023

  Pastalar, kutlamalara neşe ve lezzet katan en önemli unsurlardan biridir. Görsel şölen sunan bu tatlı lezzetler, özenle hazırlanan dekoratif pasta tabakları ile sunulduğunda şıklığını ve ihtişamını daha da artırır.

  pasta tabakları
 • Temmuz 17, 2023

  Koku keseleri dolabınızda ve arabanızda istenmeyen kokulara karşı etkilidir. Giysilerinizle birlikte nevresimlerinizin bulunduğu yerde askısı sayesi ile ister askılığıa istersenizde nevresim arasına koyabilirsiniz. Koku kesesini ayrıca spor ve seyahat çantanızda bulunan kirli sepetinizde oluşacak kokulara karşı da kullanabilirsiniz. 

  Koku kesesi
 • Temmuz 11, 2023

  Etkileyici bir sunumun temel unsurlarından biri, görsel olarak çekici ve profesyonel bir şekilde sunulmasıdır. Bu nedenle, restoranlar, oteller ve catering firmaları gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler ile ev de misafir ağırlayan bayanlar şeffaf tepsi modellerine yönelmekte ve bu modelleri sunumlarında sıklıkla tercih etmektedir.

  Şeffaf Tepsi
 • Temmuz 04, 2023

  Porselen ayaklı sunumluk servis tabağı, yemeklerinizi daha estetik bir şekilde sunmanızı sağlar ve sofranızı daha gösterişli hale getirir.

  porselen ayaklı sunumluk
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR