Koku kesesi ne işe yarar?

koku kesesi ne ise yarar

Koku keseleri dolabınızda ve arabanızda istenmeyen kokulara karşı etkilidir.

Giysilerinizle birlikte nevresimlerinizin bulunduğu yerde askısı sayesi ile ister askılığıa istersenizde nevresim arasına koyabilirsiniz. Koku kesesini ayrıca spor ve seyahat çantanızda bulunan kirli sepetinizde oluşacak kokulara karşı da kullanabilirsiniz. 

Nette Ucuzluk'ta yer alan koku kesesi kokuları Vanilya, Exotic, Beyaz Sabun, Lavanta, Pudra kokularından oluşmaktadır. Vanilya, Exotic, Beyaz Sabun, Lavanta, Pudra kokulu koku keselerini dolap kokusu, çekmece Kokusu, torpido kokusu, araba kokusu, ayakkabılık kokusu, ayakkabı kokusu, valiz kokusu, çanta kokusu, banyo kokusu, giysi kokusu, çamaşır kokusu, çamaşır parfümü, doğal kumaş kokusu, banyo kokusu ve raf kokusu olarak kullanabilirsiniz.

Koku kesesinin ağırlığı 20 gramdır. Koku keseselerinin paketi içerisinde kokulu özel ince taşlar bulunmaktadır. Kağıt paketin içindeki kokulu taşları etkisi bittiğinde atmak yerine vazo, cam ya da benzeri bir nesnenin içine koyup bir süre daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak koku keselerini çocuklardan uzak tutması tavsiye edilir ve evde çocuk varsa kesenin kağıt ambalajı yırtıldığında direk imha ediniz. 

Koku keselerinini özellikle hamilelerin, bebeklerin ve solunum rahatsızlığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. 

Koku keselerini ayrıca gıda maddelerinden de uzak tutunuz. 
 

Etiketler: Koku kesesi
Temmuz 17, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR